ТзОВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ тел/факс 2-25-15   абонентський відділ 2-52-95   ритуальна служба 2-33-09

  • Опубліковано: П'ятниця, 12 червня 2015, 21:06

Всі ми користуємося пластиковою пляшковою тарою: купуємо в ній воду, соки, олію ...

Після використання вмісту пляшки, звичайно всі її викидають. Але як це зробити розумно, адже вона досить об'ємна. А пластика там мінімум, інше - повітря всередині самої пляшки.

Пропонуємо Вам спосіб, за допомогою якого ви заощадите обсяг сміттєвого контейнера у Вашому місті та сміттєвого відра у вашій квартирі, і тим самим допоможете екологічній ситуації в Україні.

 Берете непотрібну, порожню пластикову пляшку з кришкою. Відкриває трохи кришку, так, що б могло проходити повітря. Після цього починаєте скручувати саму пляшку. В кінці можна ще трохи стиснути її. Ступінь скручування і стиснення залежить від фізичних здібностей людини, але, як показує практика, така процедура під силу навіть підлітку (виняток - дівчата з довгими нігтями). Коли Ви повністю скрутите всю пляшку, загорніть щільно кришку. Повітря вже не зможе зайти назад всередину, і пластик залишиться в деформованому стані.

Таким чином, Ви зменшуєте обсяг непотрібної пляшки в 3-4 рази. Цим відповідно заощаджуєте місце в сміттєвому відрі, сміттєвому контейнері на вулиці, (з 1,5 літрового об'єму до 0,3-0,5 літрового - всього з однієї пляшки !!!).

Бережіть нашу планету!

 

 

 

 

Архів новин